ANDRE LODEMANN

Author: admin

Pokud máte rádi deephouse, tak vás André Lodemann určitě osloví!

andre-lodemann1Andre-Lodemann

André Lodemann se narodil v malém východoněmeckém městečku. Prvotně byl ovlivněn hudbou svých rodičů, která byla však díky cenzuře značně omezená. Proto začal poslouchat a nahrávat hudbu ze západoněmeckých radiových stanic RIAS, SFB atd. Jak sám s nadsázkou prohlašuje, tyto nahrávky byly jeho první mixy :o )
Po sjednocení Německa se ve východním Berlíně podílí na vzniku techno-trance scény.V roce 1990 si koupí svůj první pult Technics MKII a tím začne jeho Dj kariéra.

Andre Lodeman je Dj již více než 18 let. Aktivně začal produkovat hudbu před 8 lety, většinou 12“ nahrávky a remixy.

Nedávno založil, spolu se svým dlouholetým přítelem Danielem Bestem, vlastní label s názvem Best Works Records, na kterém vydal 12“ EP s názvem „Searchin EP“.Na začátku byl jeho styl ovlivněn především klubovou německou scénou, ale postupně začal čím dál víc inklinovat k deep a funky house.
Ve svých setech se snaží vzbuzovat především emoce a prostřednictvím Deep housu se snaží vytvořil tu správnou atmosféru.
Jak říká, nejvíce ho ovlivnily Masters at Work, Matteo and Matos, Kerri Chandler, a François Kevorkian.
V současné době hraje v Berlínských klubech Cookies, Tape, Watergate, Panorama Bar atd..

Za sebe musím říct, že mám jeho sety moc rád, protože jsou opravdu netradiční a zatraceně deep. Prostě jste-li happy, budete ještě víc, ale jestli je vám smutno, tak ho raději ani neposlouchejte. :o ))

Na webu jsem toho moc nesehnal, ale co jsem našel, tak bylo fakt dobrý:

Andre_Lodemann_Buzzinfly_Podcast.mp3 (43 MB)

City_Deep_Andre_Lodemann_GuestMix.mp3 (65MB)