DJ CUBIK

Author: admin

DJ Cubik, vlastním jménem Jakub Šmejkal, hraje aktivně od roku 1995. Patří k dalším old school DJ, kteří na naší elektronické hudební scéně působí již řadu let. Není to standardní Dj, na kterého se scházejí davy nadšených fanoušků , ale to vůbec nesnižuje jeho DJ umění. Spíše naopak, jeho sety jsou propracované, energické a hlavně taneční. Poprvé začal hrát v klubu Újezd, později v klubu XT3 a Punto Azil. Jeho jedna z prvních větších párty, pořádaná agenturou Lighthouse, byla v roce 1997 v Roxy, kde si zahrál společně s Colinem Dalem.

dj_cubik3dj_cubik1dj_cubik2

Od té doby hrál Dj Cubik na většině velkých festivalů a párty. Zahrál si i v Německu, Slovensku a a Anglii a kde sklízel úspěch u zahraničních fanoušků. Jeho styl se dá nazvat jako freestyle house, protože kombinuje téměř všechny taneční styly (tech house, deep house electro house, funky house, break beat a funky house). V roce 2003 a 2004 vyučoval „DJ knowledge“ v DJ škole v Praze 5. Dodnes je členem projektu Vivacity.

Dj Cubik si zahrál po boku takových jmen, jakými jsou: Layo & Bushwacka, Justin Robertson, Dave Angel, Sebastien Leger…

Dnes můžete jeho hudební umění ochutnat především v klubech  Bukanýr a Roxy. Kdo si chce tedy poslechnout starou dobrou Dj školu, tak doporučuju navštívit některou z akcí, na kterých se účastní. Navíc, pokud ho potkáte na baru, tak si buďte jisti, že se bude chovat úpně normálně a klidně si s vámi pokecá. Je to totiž v pohodě týpek. :o

Z jeho setů doporučuji tyto:

Dj_Cubik-Chillout-heavenly-sountrack.mp3 (138 MB)

Dj_Cubik-Roxy-free-mondays.mp3 (141 MB)

Dj_Cubik-Deep.mp3 (139 MB)

Dj_Cubik-Club.mp3 (142 MB)