KUBATKO

Author: admin

Vlastním jménem Jakub Holovský, je český producent a DJ narozen 4.2.1986 v České republice. Kubátkův současný styl je deep house a drum and bass. Jeho debutové album vyšlo 17. prosince 2008 na jeho vlastním labelu „Beyond Belief“. Album nazval „Should I Run“, a kombinuje na něm deep house a drum and bass. Nyní Kubátko pracuje na své druhé albu, které je naplánováno na konec roku 2010. Album se údajně ponese v elektronickém, experimentálním, downtempovém, chilloutovém a houseovém duchu.Takže se máme na co těšit.

kubatko_03kubatko_02

Kubátko navenek působí jako nenápadný, až možná zakřiknutý chlápek, ale nenechte se mýlit vzhledem. Podle mě je to jeden z našich nejlepších mladých DJ. Osobně jsem od něj slyšel spoustu mixů a tracků a všechny byly více než povedené. Jak sám říká, jeho hudbu si užijí spíše jednotlivci, než velká masa lidí. Sympatické na něm je i to, že po letech hraní DnB nyní inklinuje spíše k deep housu. Což u nás není příliš obvyklé… A proto na tomto webu nemohl chybět. :o

kubatko-should-i-runpioneer

Jinak Kubátka naživo nikde moc neuvidíte. Pohybuje se výhradně po Středních Čechách. :o Vím o tom, že hrál v Bukanýru a v Roxy, ale bohužel jsem ho naživo ještě neviděl. Podle mě je to nadaný a navíc skromný týpek.

Nejraději mám jeho houseové sety,  jsou fakt výborný! Pro zajímavost uploaduju i DnB sety, který stojí za zmínku:

Kubatko_Microlove-Mix-2009.mp3 (55 MB)

Kubatko-13_scoops_DnB_mix.mp3 (29MB)

Kubatko-DnB-Promo-mix.mp3 (23 MB)

Kubatko_Domorock.mp3 (35 MB)

Kubatko_Tea_Party_Mix_2012.mp3 (65MB)